Газета ТВій РЕГІОН > Публикации > Змагання чотирилапих охоронців

Змагання чотирилапих охоронців


9-10-2017, 08:12. Разместил: mishinatrk Змагання чотирилапих охоронцівЗмагалися переможці обласних змагань Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей.
Капітан внутрішньої служби, старший інспектор з особливих доручень відділу охорони режиму та нагляду Дмитро Прудський розповів, що чотирилапі охоронці під опікою своїх кінологів демонстрували вміння зі знешкодження злочинця, який чинить втечу, звільнення заручників, затримання злочинців на автотранспорті та захисту молодшого інспектора. Собаки виконували голосові команди, а також команди, подані за допомогою жестів. Всі учасники змагань показали дуже гарні результати.
Начальник управління Державної кримінально-виконавчої служби Південно-Східного регіонального управління Юрій Кузнєцов пояснив, що метою змагань було продемонструвати вміння та навички службових собак, а також професіоналізм співробітників та обмінятися позитивним досвідом. За його словами, змагання пройшли успішно, позитивних емоцій було багато, а учасникам змагань є над чим працювати до наступного року.
Третє місце у змаганнях виборола виправна колонія м. Вільнянська Запорізької області, другими стали учасники з виправної колонії №26 м. Жовті Води, а переможцем став молодший інспектор-кінолог з виправної колонії №80 м. Кривого Рогу. Володимир Гоцуленко пишається своєю вихованкою Інфініті. Цій чарівній «леді» 4 роки, вона дуже розумна і має вже багато досягнень. Так, минулого року Інфініті посіла перше місце на обласних змаганнях. Вона любить брати участь у показових виступах і спілкуватися з дітьми. Кінолог із задоволенням розкриває секрет свого успіху: це і наполегливість, і терпіння, і, безумовно, прагнення до перемоги.
Переможці отримали грамоти і медалі, а чотирилапі друзі – смачні призи. Такі змагання тепер стануть щорічною традицією.
Л. Солодовник
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вернуться назад