Авторизация
» » » Матч на кубок Покровщини

Матч на кубок Покровщини

Категория: Новости » Спорт
Матч на кубок Покровщини У неділю 30 березня у спорткомплексі відбувся матч на Кубок Покровщини “За єдину Україну”, присвячений 70-річчю визволення України від фашистсько-німецьких загарбників. Організатором та спонсором матчу став президент футбольного клубу “Титан”, директор ТОВ “Зоря”, меценат Покровщини Анатолій Давидович Пучка. Кубок Покровщини проводився вперше, але, за задумом організаторів, він має стати традиційним.

На цьому матчі були присутні команди з двох областей - із Запорізької та Дніпропетровської. В турнірі брали участь команда із Запоріжжя, команда з Дніпропетровська “Катеринославський хліб”, команда з Гуляйполя та команда-господар “Титан”.

У першому матчі зустрілися команди “Катеринославський хліб” та “Гуляйполе”. Перемогу отримала команда із Запорізької області з рахунком 5:3. Цікаво те, що за чотири хвилини до кінця тайму був рахунок 3:0 на користь Дніпропетровської команди. У другому матчі перемогу отримав “Титан” над “Запоріжжям” з рахунком 5:1, таким чином завоювавши місце у фіналі.

У боротьбі за третє і четверте місця зустрілися команди м. Дніпропетровська та м. Запоріжжя. Четверте місце посіла команда Запоріжжя, третє - відповідно “Катеринославський хліб” з рахунком 5:4. У фінал вийшли “Титан” та “Гуляйполе”. В запеклій боротьбі перемогу отримала команда-господар з рахунком 1:0. Вирішальний гол був забитий на останній хвилині першого тайму.

Учасників змагань та вболівальників привітав голова райдержадміністрації Олександр Вікторович Кузьменко. Перш за все, він подякував організатору матча, постійному спонсору та меценату А. Д. Пучці за підтримку і розвиток спорту та соцсфери на Покровщині. Олександр Вікторович зазначив, що нехай краще проходить спортивна боротьба в Україні, аніж зі зброєю в руках… Футбольний матч на Кубок Покровщини - це своєрідний внесок району в збереження миру на землі та в Україні.

Після вітальних слів О.В. Кузьменко вручив учасникам змагань грамоти та грошові премії від спонсора.