Газета ТВій РЕГІОН > Общество > Шановні громадяни!

Шановні громадяни!


10-10-2017, 15:27. Разместил: mishinatrk Шановні громадяни!з 1 по 31 жовтня 2017 року буде проводитися місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Основною метою проведення цього місячника є доведення до свідомості громадянина України існуючих норм чинного законодавства щодо їх звільнення від кримінальної відповідальності при добровільній здачі зброї та боєприпасів.
Порядком здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин є будь-яке звернення (усне або письмове) громадянина до найближчого відділу поліції.
Згідно зі статтею 263 Кримінального Кодексу України (частина 3) громадяни, які добровільно здали зброю всіх зразків, холодну зброю, боєприпаси або вибухові речовини, що зберігалися в них без дозволу органів внутрішніх справ, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.
З питань щодо добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин можна звернутися до ВКОЗ у СДС Синельниківського ВП за адресою: м. Синельникове, вул. Виконкомівська, 36. Прийом громадян здійснюється щоденно з 9.00 до 18.00 в кабінеті дозвільної системи. Прийом здійснює старший інспектор ВКОЗ у СДС ст. лейтенант поліції Калініченко Олександр Миколайович (т. 096-506-24-20 або «102»).
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вернуться назад