Газета ТВій РЕГІОН > Общество > Щоб не застудитися влітку

Щоб не застудитися влітку


11-08-2017, 19:06. Разместил: mishinatrk Щоб не застудитися вліткуАле палюче сонце, розпечений асфальт, пил, задуха – важкі випробування для нашого організму. На допомогу, звісно ж, приходить «розумна» техніка, зокрема, кондиціонери. Однак часто замість комфорту в спеку, людина отримує від кондиціонера похід на «лікарняний».
Найчастіше кондиціонери звинувачують в тому, що вони сприяють виникненню застудних захворювань. Різкий перепад температур (наприклад, якщо людина заходить з вуличної спеки в прохолодний кабінет) є для людського організму стресовим. А тому лікарі не радять налаштовувати кондиціонер на режим занадто низької температури.
Як стверджують медики, безпечний перепад температури в приміщенні й на вулиці не має перевищувати 5-7 градусів. Якщо на вулиці 30-градусна спека, то в приміщенні повітря не варто охолоджувати нижче позначки + 24 градуси. Взагалі, найоптимальнішою для життєдіяльності людини і найкращою для здоров’я фізіологи називають температуру (при нормальній вологості) + 22-24 градуси. Тому медики радять не доходити до фанатизму, створюючи мікроклімат у приміщенні. Інакше – вихід на «лікарняний» гарантовано. Запалення м’язів, нежить, загострення хронічних хвороб – саме ці недуги найчастіше підкошують і так слабких здоров’ям офісних працівників.
До того ж в приміщенні з кондиціонером намагайтеся уникати прямого потоку холодного повітря. Спокуса поніжитися під холодним струменем повітря часто призводить до болю в спині.
До речі, навіть звичайне провітрювання квартири з навстіж відкритими вікнами може стати причиною нездужання влітку. Якщо ви хочете провітрити кімнату, відчиняйте вікна по черзі й не стійте довго на протязі.
За матеріалами ЗМІ
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вернуться назад