Регистрация    Войти
Авторизация
» » » Видача повторних свідоцтв про Державну реєстрацію актів цивільного стану

Видача повторних свідоцтв про Державну реєстрацію актів цивільного стану

Категория: Новости » Общество
Видача повторних свідоцтв про Державну  реєстрацію актів цивільного стануПорядком ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затверджений постановою Кабінету Міністрів України, та Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні.
Якщо оригінал свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану було вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, повторна видача свідоцтва здійснюється відділами ДРАЦС на підставі актового запису цивільного стану, складеного як в електронному вигляді, так і на паперовому носії.
Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану у такому випадку здійснюється відділами ДРАЦС незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.
У разі внесення змін до актового запису чи його поновлення повторна видача свідоцтв здійснюється на підставі паперового носія актового запису цивільного стану.
Повторна видача документів про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюється відділами ДРАЦС, а також дипломатичними представництвами та консульськими установами України за заявами певного кола осіб.
Свідоцтво про народження може повторно отримати особа, якій виповнилося 16 років, за наявності паспорта (паспортного документа), а також батьки та усиновителі незалежно від віку дитини, опікуни, піклувальники, представники закладу охорони здоров’я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування. Особі, позбавленій батьківських прав, свідоцтва про народження дітей повторно не видаються.
Свідоцтво про смерть повторно видається другому з подружжя, а також дітям, у тому числі й усиновленим, та їх законним представникам, близьким родичам померлого (братам і сестрам, онукам, діду і бабі як з боку батька, так і з боку матері), особі, яка є спадкоємцем за законом або заповітом, представнику органу опіки та піклування у разі виконання ним повноважень з опіки та піклування стосовно осіб, які мають право на отримання такого свідоцтва.
Свідоцтва про шлюб, розірвання шлюбу та зміну імені видаються особам, щодо яких складено актовий запис. Після припинення шлюбу внаслідок його розірвання свідоцтва про шлюб не видаються. У даному випадку особа може отримати витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб щодо підтвердження дошлюбного прізвища.
Свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану можуть повторно видаватись на підставі нотаріально посвідченої довіреності. Особа, яка має намір отримати документ повторно, може особисто звернутися до відділу ДРАЦС з письмовою заявою або надіслати її поштою. Особам, які звернулися до відділу ДРАЦС особисто, документи про державну реєстрацію актів цивільного стану повторно видаються того самого дня при пред’явленні ними паспорта або паспортного документа. За заявою, яка надійшла поштою, документ надсилається до відділу ДРАЦС України за місцем проживання заявника.
В.Богуславська,
головний спеціаліст
Синельниківського відділу ДРАЦС
Головного територіального управління юстиції
у Дніпропетровській області
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Написать комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код: