Регистрация    Войти
Авторизация
» » » Строки та порядок проставлення апостилю на документах

Строки та порядок проставлення апостилю на документах

Категория: Новости » Общество
Строки та порядок проставлення апостилю на документахяка подає відповідний документ, шляхом її особистого звернення до відділів державної реєстрації актів цивільного стану.
Для проставлення апостилю заявник пред’являє посадовій особі відділу державної реєстрації актів цивільного стану документ, що посвідчує його особу, та подає:
1) оригінал документа, на якому проставляється апостиль, або його копію, засвідчену в установленому порядку;
2) документ про оплату послуги з проставлення апостилю.
Посадова особа відділу державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою програмних засобів ведення Електронного реєстру апостилів формує заяву, виготовляє електронні копії документів шляхом сканування та розміщує їх у Реєстрі за допомогою програмних засобів його ведення.
Документи, подані для проставлення апостилю, розглядаються Міністерством юстиції України. За результатом розгляду заяви та поданих документів посадова особа Міністерства юстиції України проставляє апостиль або відмовляє у його проставленні, формуючи за допомогою програмних засобів ведення Електронного реєстру апостилів відповідний електронний документ з накладенням власного електронного цифрового підпису та проставленням на документ електронного цифрового підпису (печатки) Міністерства юстиції України. Відомості про проставлення апостилю або про відмову у його проставленні вносяться до Електронного реєстру апостилів.
За результатом розгляду заяви та поданих документів для проставлення апостилю посадова особа відділу державної реєстрації актів цивільного стану, до якого було подано документи шляхом особистого звернення заявника, інформує його, використовуючи контактні дані, зазначені у відповідній заяві.
Документи, подані для проставлення апостилю, видаються заявнику або іншій особі, зазначеній заявником у заяві. Документи, подані для проставлення апостилю, можуть видаватися також іншій особі на підставі відповідної довіреності, наданій такій особі заявником.
Проставлення апостилю, відмова в його проставленні здійснюються у строк до 2 робочих днів. У разі необхідності отримання зразка підпису, відбитка печатки та/або штампа, а також здійснення перевірки документів про державну реєстрацію актів цивільного стану у випадках відсутності відомостей про них у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян та/або виникнення сумніву щодо їх достовірності строк розгляду документів на проставлення апостиля може бути продовжено до 20 робочих днів.
А. Луценко, головний спеціаліст
Синельниківського МРВ ДРАЦС ГТУ юстиції
у Дніпропетровській області
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Написать комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код: