Регистрация    Войти
Авторизация
» » » Адмінпослуги - через «Укрпошту»

Адмінпослуги - через «Укрпошту»

Категория: Новости » Общество
Адмінпослуги -  через «Укрпошту»Якими адміністративними послугами можна скористатися у відділеннях «Укрпошти»? Сьогодні в будь-якому відділенні «Укрпошти» можна отримати понад 50 адміністративних послуг. Зокрема, це ліцензування транспортної діяльності, видача різноманітних довідок, реєстраційні та соціальні послуги тощо. Наприклад, через пошту можна оформити субсидію, отримати довідку про доходи для перерахунку пенсії, отримати послуги зі встановлення певного статусу, оформити підприємство, отримати ліцензію на перевезення тощо. Із переліком послуг та списком необхідних документів кожен охочий може ознайомитися на корпоративному сайті підприємства www.ukrposhta.ua або у відділеннях поштового зв’язку.
Що потрібно для того, щоб отримати адміністративну послугу через «Укрпошту»? Щоб отримати адміністративну послугу, необхідно відвідати найближче відділення «Укрпошти», де кожен бажаючий може ознайомитися зі всією необхідною інформацією про послугу, яка його цікавить, та направити на адресу суб’єкта надання адміністративної послуги оформлений за допомогою працівника «Укрпошти» необхідний пакет документів, а потім також через «Укрпошту» отримати результат.
Що дуже важливо? Громадянам України, незалежно від місця їхнього проживання, тепер не треба витрачати час та кошти на поїздку до необхідного державного органу, не треба стояти в чергах, бігати в пошуках інформації. У найближчому відділенні «Укрпошти» кожен має змогу дистанційно отримати необхідну послугу з переліку послуг, що надаються через «Укрпошту».
Також працівники відділення нададуть кваліфіковану допомогу в оформленні необхідного пакета документів, допоможуть заповнити заявку та направити документи до відповідного органу, який надає ту чи іншу послугу. Тобто працівники «Укрпошти» додатково виконують функцію інформаторів і частково консультантів, природно, після обов’язкового навчання, яке проводять представники державних органів, з якими співпрацює «Укрпошта».
Скільки коштують такі послуги? «Укрпошта» не бере ніякої додаткової плати, крім оплати прямих витрат на пересилання поштового відправлення відповідно до чинних тарифів, які залежать від маси та виду поштового відправлення.
Які терміни отримання адміністративних послуг через пошту? Отримання адміністративних послуг за допомогою засобів поштового зв’язку відбувається в терміни, встановлені нормативно-правовими актами, що регулюють строки надання адміністративних послуг, і терміни проходження письмової кореспонденції та залежать від виду послуги й відстані між місцем подання документів і місцем розташування суб’єкта надання тієї чи іншої послуги.
Чи оновлюється перелік адмінпослуг? Постійно проводиться аналіз асортименту адміністративних послуг, що надаються за допомогою засобів поштового зв’язку, вивчення попиту та визначення найбільш популярних серед населення. Такий аналіз дає змогу оптимізувати перелік послуг й поглибити співпрацю з тими центральними органами влади, в чиїх послугах найбільше зацікавлені громадяни.
Які результати цієї роботи на сьогодні? За час реалізації проекту всі показники демонструють високу затребуваність і зацікавленість населення в отриманні адміністративних послуг через пошту. Населення довіряє національному оператору поштового зв’язку та визнає його як альтернативний канал доступу до таких послуг. Підтвердженням цього факту є понад 1,5 мільйона звернень громадян протягом 2013–2016 років.
Варто наголосити, що найпопулярнішими послугами серед українців є призначення житлових субсидій та різних видів допомоги, видача довідки про доходи (розмір пенсії), державна реєстрація юридичних і фізичних осіб-підприємців, надання інформації з Держреєстру речових прав на нерухоме майно, видача ліцензії на перевезення пасажирів і вантажів тощо.
Що отримує «Укрпошта» від співробітництва із суб’єктами надання адміністративних послуг? Така співпраця вигідна усім: і «Укрпошті», і державним органам влади, і громадянам країни. Для «Укрпошти» – це отримання доходів від пересилання поштових відправлень та збільшення клієнтопотоку у відділеннях поштового зв’язку. Для державних органів влади – це зменшення навантаження на адміністративний апарат державних органів та оптимізація витрат із Державного бюджету на створення мережі доступу до адміністративних послуг. Для громадян – це доступність адмінпослуг, комплексне отримання послуг в одному місці, економія часу й транспортних витрат, відсутність контакту з чиновниками та можливість отримання результату з доставкою додому.

За матеріалами
УДППЗ «Укрпошта»
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Написать комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищенной ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Введите код: