Газета ТВій РЕГІОН > Новости > Стан зимових доріг

Стан зимових доріг


24-01-2017, 10:00. Разместил: I.Chechel Стан зимових доріг Якщо для декого, особливо для малечі, снігопади, які вирують в Україні останніми днями, є причиною для радості та веселих забав на свіжому повітрі, то у водіїв ситуація на дорогах викликає занепокоєння. Через складні погодні умови автошляхи стали майже непроїзними.

Україна продовжує боротися зі сніговими заметами. Критичний рівень аварійності зберігається у Волинській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Кіровоградській Хмельницькій, Миколаєвській, Полтавській, Сумській та Луганській областях.

Що ж стосується Дніпропетровщини, то служба автомобільних доріг повідомляє, що протиожеледними матеріалами оброблено 889 км автодоріг, від снігу та снігової каші очищено 2274 км шляхів.

Дорожники області звітують, що виконуються планові роботи із зимового утримання доріг, проїзд по дорогам загального користування у Дніпропетровськіі області забезпечений.
Працюють над станом доріг і у м. Синельниковому. Минулого тижня у міськвиконкомі відбулася навіть спеціальна нарада з питань боротьби зі сніговими заметами та ожеледицею на автодорогах міста. На неї міське керівництво запросило представників комунальних підприємств, залізничного транспорту та інших.

Перший заступник міського голови Володимир Яковін розповідає, що територія міста відповідно до розпорядження міського голови Дмитра Зражевського розподілена на дільниці між підприємствами різних форм власності, які мають технічні можливості виконувати роботи з прибирання снігу. Володимир Борисович каже, що частину доріг розчищено та посипано спеціальною сумішшю, але є проблемні ділянки. Окремої уваги потребує і приватний сектор.

Кожен із запрошених на нараду представників підприємств доповів про те, як виконується розпорядження міського голови.
скачать dle 10.1русский торрент трекер
Вернуться назад